Firma Canon Polska dołączyła do grona partnerów 12. Turnieju Tenisa Eurobuild CEE

12 czerwiec 2017

Canon jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań obrazowania, profesjonalnego druku i systemów zarządzania obiegiem dokumentów dla biznesu. Firma jest także producentem topowych lustrzanek cyfrowych – najchętniej wybieranych przez zawodowych fotografów – oraz wielofunkcyjnych drukarek domowych i nowoczesnych rozwiązań chmurowych do zarządzania i przechowywania multimediów.
Jako sponsor nagród 12. Turnieju Tenisa Eurobuild CEE, Canon przygotował dla laureata jednej z kategorii stylowy aparat bezlusterkowy z wymienną optyką o kompaktowej budowie – Canon EOS M10.
Canon wspiera partnerów biznesowych ich na każdym etapie współpracy – od planowania przez wdrożenie po posprzedażowe wsparcie techniczne. W prowadzeniu działalności firma kieruje się koncepcją Kyosei, która oznacza życie i pracę na rzecz wspólnego dobra. Dlatego w relacjach z partnerami Canon stawia na współpracę i zrozumienie oparte na ich potrzebach w celu osiągnięcia długofalowych korzyści biznesowych.
„Pragniemy podnosić świadomość marki wśród klientów biznesowych na całym świecie, dlatego bierzemy aktywny udział w inicjatywach sportowych i promujemy je zarówno wśród partnerów, jak i naszych pracowników. Nasze zaangażowanie w tym zakresie wpływa na sposób, w jaki działamy w szerszej społeczności. Wierzymy, że bycie dobrym korporacyjnym obywatelem ma najwyższą wagę i oddziałuje na nasze otoczenie biznesowe oraz świat wokół nas” – mówi Iain Maxwell, dyrektor zarządzający Canon Polska i uczestnik 16. Turniej Golfa Eurobuild CEE.
W ramach tworzenia profesjonalnych rozwiązań dla biznesu, Canon dostarcza innowacyjne technologie w oparciu o 5 kluczowych obszarów, w ramach których może skutecznie wspierać klientów na rynku B2B w rozwoju działalności, optymalizacji kosztów i osiąganiu lepszych wyników biznesowych:
• Transformacja procesów biznesowych umożliwiająca lepszą i szybszą pracę
• Usprawnianie przepływu informacji w firmie
• Upraszczanie standardowych operacji dzięki ograniczeniu czynności administracyjnych
• Rozwój poprzez wykorzystanie możliwości druku
• Wyróżnienie się na rynku dzięki większej skuteczności dotarcia z przekazem marketingowym

Więcej informacji na temat rozwiązań biznesowych Canon: www.canon.pl/biznes

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
13. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE
Warszawa
Klub Tenisowy Warszawianka
ul. Merliniego 9, Warszawa