Gra warta świeczki

5 czerwiec 2019

Zwycięzcy turnieju zawsze mogą liczyć na szacunek współzawodników, podziw kibiców i uznanie wśród kolegów z pracy. Jednak zwycięstwo zawsze lepiej smakuje, gdy zostanie okraszone materialnym dodatkiem. A tego u nas dostatek!

Wspomniane wcześniej vouchery na weekendowe pobyty w obiektach: Malinowy Dwór i City Park oraz vouchery na trening pod okiem trenerów z Herrero Tennis Academy to nie jedyne nagrody, które czekają na zdobywców trzech pierwszych miejsc.

Upominki i vouchery na zakupy w swoich sklepach ufundowały polskie marki odzieżowe: Recman i Solar, które są odpowiednio, Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym oraz Oficjalnym Partnerem PZT. Ogólnopolska sieć klubów fitness – Calypso, przygotowała pakiety gadżetów wraz z karnetami do klubu. Stimium – linia produktów Nutri – Protection w całości stworzona dla sportowców również znajdzie się w torbach z nagrodami. Tak samo jak bidony od firmy SIGG i tenisowe gadżety ufundowane przez sklep Amazing. Liczne grono sponsorów nagród zamyka firma Cushman & Wakefield z prezentami-niespodziankami.

Do turnieju pozostały nieco ponad 3 tygodnie. Kto wie, może coś jeszcze wpadnie, do już i tak pękającego w szwach, worka prezentów :)

16. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE
Warszawa
Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9