Tenis ziemny wraca do gry

2 July 2020

Dobra wiadomość dla fanów tenisa ziemnego! 15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild, który z powodu pandemii został odwołany, odbędzie się 11 września na kortach Warszawianki.

Wraz z kolejnymi etapami znoszenia ograniczeń przywróciliśmy organizację wydarzeń sportowych, zatem wszystkich amatorów tej pasjonującej gry zachęcamy: łapcie za rakiety i wracajcie na korty! Reguły turnieju będą zgodne z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w klubach tenisowych, które na czas pandemii wprowadził Polski Związek Tenisowy. Na przykład – mile widziany i zwyczajowo praktykowany po grze – uścisk dłoni z rywalem trzeba będzie zastąpić skinieniem głowy i szerokim uśmiechem. Ponadto mecze będą rozgrywane specjalnie oznaczonymi piłkami, by uniknąć ich dotykania przez innych zawodników.

Ale zapewniamy, że żadne obostrzenia nie odbiorą przyjemności z gry na korcie i dobrej zabawy na widowni! Liczymy na to, że nie zawiodą nas stali uczestnicy turnieju, ponadto spodziewamy się nowych zawodników. Turniej odbędzie się dzięki zaangażowaniu wieloletnich sponsorów, którymi są mBank i APP Projekt.

Zapraszamy do zapisów przez stronę: http://tennis.eurobuildconferences.com/, miło nam będzie znów spotkać się z Państwem 11 września na kortach Warszawianki.

The 18th Annual Eurobuild Tennis Tournament
Klub Tenisowy Warszawianka
Warsaw
Piaseczyńska 71, 00-765 Warszawa